KOBRA - Klub orienťákov Bratislavy

Okolo Milanovej diery pre medaile

Majstrovská kombinácia strednej trate a štafiet v bystrickom teréne ponúkla atraktívne možnosti získať nové tituly a medaile pre KOBRU. V sobotu sa tak podarilo Adamovi, vyhral hlavnú kategóriu a pripísal si tak prvé individuálne zlato v elite. V tejto kategórii sme mali bohaté zastúpenie, ostatní dopadli nasledovne: 4. Martin, 9. Luke, 10. Ondrej a 28. Mišo Barták. V najmladších veteránoch si Majkl odniesol pekné 7. miesto a Ďuri sa naučí hľadať všetky terčíky tak, aby nebola DISKotéka... Nedeľné štafety priniesli hneď dve medaile, v mužoch striebornú a vo veteránoch zlatú.

Mužská štafeta začala dobre, na prvom úseku ju dotiahol Martin s malým náskokom pred Košicami, Hadveo a Žilinou. Na druhom úseku Luke nestačil na naspeedovaného Chupča s Tomim Mušinským a dobehol s malou stratou na 3. mieste. Adam bežal pekne, predbehol Víčka (Martin Poklop), ale Duška už nestihol a tak sme zlato neobhájili. Tak snáď nabudúce. A vo veteránoch si po zlato s veľkým náskokom pred Sandbergom a Farmaceutom dobehli Ondrej, Ďuri a Mišo.

Partner klubu

Klub orienťákov Bratislavy - KOBRA

Pod rovnicami 41, 841 04 Bratislava
Mobil: 0905 353379, 02/65425927
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

KOBRA - Klub orienťákov Bratislavy © 2019